RPF1012471M025K
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
RPF1012471M025K
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 22mΩ 25V 3.6A@100kHz 470uF 5000hrs@105℃ 5mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS