RPF1013471M035K
MFR.Part #
RPF1013471M035K
Description
-55℃~+105℃ 10mm 14mm 2.8A@100kHz 22mΩ 35V 470uF 5000hrs@105℃ 5mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS