RPF0811330M080K
MFR.Part #
RPF0811330M080K
Description
-55℃~+105℃ 1.5A@100kHz 12mm 3.5mm 33uF 38mΩ 5000hrs@105℃ 80V 8mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS