RPA0606181M006K
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
RPA0606181M006K
Description
-55℃~+105℃ 180uF 2.4A@100kHz 2.5mm 24mΩ 5000hrs@105℃ 6.3V 6.3mm 7.5mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS