TRJA225K016SRJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TRJA225K016SRJ
JLCPCB Part #
C5803214
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.2uF 300nA 4.55Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS