RPF0811221M035K
MFR.Part #
RPF0811221M035K
Description
-55℃~+105℃ 12mm 2.5A@100kHz 220uF 3.5mm 35V 44mΩ 5000hrs@105℃ 8mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS