RPF0811101M035K
MFR.Part #
RPF0811101M035K
Description
-55℃~+105℃ 100uF 12mm 2.3A@100kHz 3.5mm 35V 44mΩ 5000hrs@105℃ 8mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS