RPF0811271M025K
MFR.Part #
RPF0811271M025K
Description
-55℃~+105℃ 12mm 2.7A@100kHz 22mΩ 25V 270uF 3.5mm 5000hrs@105℃ 8mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS