TBJA476K006LRLB0700
MFR.Part #
TBJA476K006LRLB0700
JLCPCB Part #
C7120347
Description
-55℃~+125℃ 2.82uA 47uF 6V 800mΩ ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS