RPF0607470M035K
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
RPF0607470M035K
Description
-55℃~+105℃ 1.8A@100kHz 2.5mm 35V 47uF 5000hrs@105℃ 55mΩ 6.3mm 8mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS