RPF0509221M010K
MFR.Part #
RPF0509221M010K
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 2.5A@100kHz 220uF 22mΩ 2mm 5000hrs@105℃ 5mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS