RPA0808102M002K
MFR.Part #
RPA0808102M002K
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 15mΩ 2.5V 3.5mm 3.64A@100kHz 5000hrs@105℃ 8mm 9.5mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS