RPA0608680M035K
MFR.Part #
RPA0608680M035K
Description
-55℃~+105℃ 1.52A@100kHz 2.5mm 35V 5000hrs@105℃ 6.3mm 60mΩ 68uF 9.5mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS