EEF-UD0J101R
MFR.Part #
EEF-UD0J101R
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 15mΩ 3mm 6.3V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS