RHD0608680M035K
MFR.Part #
RHD0608680M035K
Description
-55℃~+125℃ 1.2A@100kHz 2.5mm 35V 4000hrs@125℃ 40mΩ 6.3mm 68uF 9mm ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS