RP60300R0100JNBK
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
RP60300R0100JNBK
JLCPCB Part #
C1567363
Package
Plugin
Description
100Ω 20W ±150ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS