RP60800R0100JNBK
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
RP60800R0100JNBK
JLCPCB Part #
C1567016
Package
Plugin
Description
100W 100Ω ±150ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS