AHA50AFB-26R7
MFR.Part #
AHA50AFB-26R7
JLCPCB Part #
C1568576
Description
26.7Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS