TBJD107K010CRSB0023
MFR.Part #
TBJD107K010CRSB0023
JLCPCB Part #
C7063010
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 10uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors