RHD0607101M025B
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
RHD0607101M025B
Description
-55℃~+125℃ 1.2A@100kHz 100uF 2.5mm 25V 35mΩ 4000hrs@125℃ 6.3mm 8mm ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS