LMLP1011M4R7DTAS
MFR.Part #
LMLP1011M4R7DTAS
JLCPCB Part #
C1858063
Package
SMD,11.2x10mm
Description
15A 17mΩ 4.7uH 8.5A ±20% SMD,11.2x10mm Power Inductors ROHS