LMLP0808N2R0CTAS
MFR.Part #
LMLP0808N2R0CTAS
JLCPCB Part #
C17584758
Package
SMD,8x8mm
Description
2uH 6.3A 7.4A 9mΩ ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS