LCCI0402J8N2GTAR
MFR.Part #
LCCI0402J8N2GTAR
JLCPCB Part #
C5750621
Package
0402
Description
280mΩ 3.7GHz 500mA 8.2nH 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS