LMLP07B7M2R2DTAS
MFR.Part #
LMLP07B7M2R2DTAS
JLCPCB Part #
C17612354
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
14A 2.2uH 28mΩ 7A ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS