CWR29JB105JCAZ\W
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR29JB105JCAZ\W
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1uF 20V 7.5Ω ±5% - Tantalum Capacitors ROHS