TBJD157K010LBLB0024
MFR.Part #
TBJD157K010LBLB0024
JLCPCB Part #
C7120205
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 10V 150uF 15uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors