LMLP06A6M330CTAR
MFR.Part #
LMLP06A6M330CTAR
JLCPCB Part #
C17532910
Package
SMD,6x6mm
Description
33uH 530mA 590mA 700mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS