LMLP04B4N3R3CTAS
MFR.Part #
LMLP04B4N3R3CTAS
JLCPCB Part #
C17640257
Package
SMD,4x4mm
Description
1.23A 2A 3.3uH 70mΩ ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS