TACK334K010QTA
MFR.Part #
TACK334K010QTA
JLCPCB Part #
C6278131
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 10V 20Ω@100kHz 330nF ±10% 0402 Tantalum Capacitors ROHS