LMLP0404N3R3CTAS
MFR.Part #
LMLP0404N3R3CTAS
JLCPCB Part #
C17413350
Package
SMD,4x4mm
Description
1.1A 180mΩ 3.3uH 820mA ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS