TRJA106M010SRJ
MFR.Part #
TRJA106M010SRJ
JLCPCB Part #
C7073826
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 2.2Ω 750nA ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS