CWR19FB226KBEZ
MFR.Part #
CWR19FB226KBEZ
JLCPCB Part #
C7125764
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 2Ω 3uA ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS