LMLP03A2N3R3CTAR
MFR.Part #
LMLP03A2N3R3CTAR
JLCPCB Part #
C17697892
Package
1212
Description
1.05A 100mΩ 3.3uH 910mA ±30% 1212 Power Inductors ROHS