TBJA225M025CBSB0024
MFR.Part #
TBJA225M025CBSB0024
JLCPCB Part #
C5955117
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 25V 600nA 7Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors