LMLP03A2N2R2CTAR
MFR.Part #
LMLP03A2N2R2CTAR
JLCPCB Part #
C17196930
Package
1212
Description
1.1A 1.2A 2.2uH 80mΩ ±30% 1212 Power Inductors ROHS