F971E225KBA
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F971E225KBA
JLCPCB Part #
C6618845
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 25V 3.8Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS