TBJE477M006CBLC0045
MFR.Part #
TBJE477M006CBLC0045
JLCPCB Part #
C5797007
Description
-55℃~+125℃ 28.2uA 470uF 6V 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors