F951E106MAAAQ2
MFR.Part #
F951E106MAAAQ2
JLCPCB Part #
C1985148
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 2Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS