F951E106MBAAQ2
MFR.Part #
F951E106MBAAQ2
JLCPCB Part #
C1954524
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 900mΩ ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS