F951C106MAAAQ2
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F951C106MAAAQ2
JLCPCB Part #
C6618834
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 10uF 16V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS