F951C155MPAAQ2
MFR.Part #
F951C155MPAAQ2
JLCPCB Part #
C1955874
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 16V 8Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS