F951C106MPAAQ2
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F951C106MPAAQ2
JLCPCB Part #
C1954522
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 4Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS