TAJP685K010RNJ
MFR.Part #
TAJP685K010RNJ
JLCPCB Part #
C5975764
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 5Ω 6.8uF 600nA ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS