CWR29NH105JBEB
MFR.Part #
CWR29NH105JBEB
JLCPCB Part #
C5643132
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω 1uA 1uF 50V ±5% Case-E-5125 Tantalum Capacitors