CWR29FK226KDEC
MFR.Part #
CWR29FK226KDEC
JLCPCB Part #
C5613626
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 3uA 600mΩ ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors