CWR29KC335KCEA\TR
MFR.Part #
CWR29KC335KCEA\TR
JLCPCB Part #
C6168514
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 1uA 25V 3.3uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors