CWR09NB105KCA
MFR.Part #
CWR09NB105KCA
JLCPCB Part #
C5978976
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1uF 50V 6Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS