TPCR336K004R1500
MFR.Part #
TPCR336K004R1500
JLCPCB Part #
C1962919
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω@100kHz 33uF 4V ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS