TAJE107M020RNJV
MFR.Part #
TAJE107M020RNJV
JLCPCB Part #
C5975734
Description
-55℃~+125℃ 100uF 20V 20uA 400mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS