CWR29FC685KCDB\TR
MFR.Part #
CWR29FC685KCDB\TR
JLCPCB Part #
C7238277
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω 10V 1uA 6.8uF ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors